Автобагажник Thule 754 WingBar

(Артикул:TH754 WingBar)
Автобагажник Thule 754 WingBar
Наявність: На складі
Доставимо у найкоротший термін

7 732 грн

Thule 754 WingBar - повний комплект автобагажника на гладкий дах у складі з аеродинамічними поперечними дугами Thule WingBar.

Склад комплекту :

  1. Thule Rapid System 754 опори універсальні - 4 шт.
  2. Thule WingBar аеродинамічні поперечні дуги - 2 шт.
  3. Thule Kit набір кронштейнів.

Дозвольте нагадати Вам, що багажники Thule на гладкий дах складаються з таких компонентів, як поперечні дугиопори і кронштейни, за допомогою котрих система кріпиться безпосередньо на дах автомобіля. Кожен із трьох компонентів має свою упаковку і присвоєний артикул. Іншими словами комплект складається з трьох оригінальних упаковок: упаковка з парою поперечних дуг, упаковка з двома парами опор для установки дуг і упаковка з кронштейнами. Ми пропонуємо Вам купити автобагажник на гладкий дах автомобіля, тобто дах без рейлінгів та спеціально передбачених місць для кріплення багажника.

Ми професійно підберемо для бажаного автомобілю поперечні дуги Thule WingBar по довжині та відповідний набір кронштейнів Thule Kit. Вартість комплекту не залежить від артикулів.


Відео процесу кріплення Thule Rapid System 754 + Thule WingBar + Thule Kit

Теги: системы дуг гладкий дах, базові багажники на гладкий дах

Багажник на дах
Вантажопідйомність
Сумісність з адаптерами T-track
Замки в комплекті
Склад комплекту Rapid System 754, WingBar 96x, KIT
Гарантія від THULE

Це мій 2-й багажнік Thule (поміняв машину, і захотів WingBar), іншої фірми невизнаю - в Thule все на вищому рівні!
Якщо щось не получається читайте інструкцію! Там ВСЕ враховано!
Неполучалось поставити резинки, а в інтсруції намальовано - полийте водою і о чудо все получилось!!!

Робота магазину заслуговує окремої похвали - не стараються "впарити", відговорили від того що мені непотрібно! Хоча я спорив, мені сказали - ми Вам звичайно продамо, але можливо Ви хочите спробувати обійтись, а потім докупити, якщо Вам дійсно буде це потрібно.

ДЯКУЮ!!!

спасибо магазину 4way за человеческое отношение к клиенту! не ожидал (горький опыт покупок в интернете есть..) Компетентные вопросы менеджера чуть достали, но позже только понял, сколько нюансов предусмотрел менеджер, о которых я не знал. После получения комплекта утанавливал не сразу (небыло времени). Как было приятно, что даже через месяц я мог позвонить и получить некоторые консультации при установке. Ребята, расширяйте ассортимент автотоваров побыстрее! Хочется у вас еще что-то покупать, но нужных вещей не нахожу.

не подобається що торчить по сторонам, може зріжу при нагоді. якість і функціонал неперевершені. молодці шведи. і вам дякую тезка за терпіння )

Написати відгук

З цим товаром переглядають:

Залишились запитання?

З радістю відповімо на Ваші запитання. Натисніть і введіть номер телефону. Зателефонуємо за 1-2 хвилини.