THULE Ranger - серія еластичних автобоксів

Серія THULE Ranger - це інноваційні еластичні автобокси. Перевагою серії THULE Ranger є те, що, після використання автобоксу, його можна просто згорнути і перенести до місця зберігання. Еластичний автобокс легко розмістити в багажник автомобіля, в гаражі або гардеробній. Легкість та еластичність також дають змогу закріпити автобокс на дах автомобіля без допомоги інших осіб. Автобокси THULE Ranger доступні у двох розмірах та в елегантному поєднанні двох кольорів: сріблястий та чорний. Серія THULE Ranger складається з двох моделей: THULE Ranger 90 та THULE Ranger 500.
Thule Ranger 90 - еластичний автобокс
10 989 грн
На складі Артикул: 6011
Thule Ranger 90 - еластичний автобокс Особливості Thule Ranger 90 : Трансформується до зручних розмірів для зручності транспортування в багажнику або зберігання; можливість швидкої та легкої установки не потребуючи допомоги інших осіб; ..
Thule Ranger 500 - еластичний автобокс
13 090 грн
На складі Артикул: 6035
Thule Ranger 500 - еластичний автобокс Особливості Thule Ranger 500 : Трансформується до зручних розмірів для зручності транспортування в багажнику або зберігання; можливість швидкої та легкої установки не потребуючи допомоги інших осіб;..
Наведені ціни без врахування знижки. Знайдено товарів з 1 по 2 із 2 (всього сторінок - 1)