Серія автобоксів THULE Dynamic

THULE Dynamic - серія автобоксів преміум класу. Вже сама назва - Dynamic - навіває образ стрімкої форми, яку в реальності складають плоска база в поєднанні з сучасним дизайном. Автобокси серії Dynamic відрізняються високими аеродинамічними показниками і низьким рівнем шуму. Елегантний дизайн доповняє контури будь-якого сучасного автомобіля. Серія автобоксів Dynamic складається з наступних моделей: THULE Dynamic M і THULE Dynamic L (застарілі назви THULE Dynamic 800, THULE Dynamic 900).

Автобокс Thule Dynamic M Black
21 344 грн
На складі Артикул: 6128B
Особливості автобокса Thule Dynamic M BlackСпортивний, аеродинамічний обтічний дизайн з діффузорною технологією для оптимізації потоку повітря;технологія Power-Click з вбудованим індикатором максимального крутного моменту для швидкого і надійного к..
Автобокс Thule Dynamic M Titan
21 344 грн
На складі Артикул: 6128T
Особливості автобокса Thule Dynamic M TitanСпортивний, аеродинамічний обтічний дизайн з діффузорною технологією для оптимізації потоку повітря;технологія Power-Click з вбудованим індикатором максимального крутного моменту для швидкого і надійного к..
Автобокс Thule Dynamic L Black
23 500 грн
На складі Артикул: 6129B
Особливості автобокса Thule Dynamic L BlackСпортивний, аеродинамічний обтічний дизайн з діффузорною технологією для оптимізації потоку повітря;технологія Power-Click з вбудованим індикатором максимального крутного моменту для швидкого і надійного к..
Автобокс Thule Dynamic L Titan
23 500 грн
На складі Артикул: 6129T
Особливості автобокса Thule Dynamic L TitanСпортивний, аеродинамічний обтічний дизайн з діффузорною технологією для оптимізації потоку повітря;технологія Power-Click з вбудованим індикатором максимального крутного моменту для швидкого і надійного к..
Наведені ціни без врахування знижки. Знайдено товарів з 1 по 4 із 4 (всього сторінок - 1)