Багажні автобокси на дах

Ми працюємо з 2009 року і завозимо оригінальні товари Thule гуртом і без посередників. Завжди порадуємо реальною наявністю автобоксів всіх серій від компаній Thule та Northline, включаючи самі нові, як наприклад серія - Thule Vector.

Запрошуємо скористатися фільтром у лівій панелі, обрати найбільш бажані опції і перейти на сторінки обраних автобоксів де на Вас чекають фото, HD відео, опис товару, характеристики, відгуки, PDF документація тощо. 

Оформити замовлення і купити автобокс Thule в магазині "Форвей" дуже просто: для цього тільки потрібно зв'язатися з нами зручним для Вас способом або оформити замовлення через "кошик", натиснувши кнопку "Купити" та заповнивши декілька рядків основної інформації покупця.

Thule Motion XT Alpine Black
24 578 грн
На складі Артикул: 6295B
Thule Motion XT Alpine Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT Alpine Black :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багаж..
Thule Motion XT Alpine Titan
24 578 грн
На складі Артикул: 6295T
Thule Motion XT Alpine Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT Alpine Titan :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багаж..
Thule Motion XT L Black
18 110 грн
На складі Артикул: 6297B
Thule Motion XT L Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT L Black :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єм..
Thule Motion XT L Titan
18 110 грн
На складі Артикул: 6297T
Thule Motion XT L Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT L Titan :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єм..
Thule Motion XT M Black
17 140 грн
На складі Артикул: 6292B
Thule Motion XT M Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT M Black :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єм..
Thule Motion XT M Titan
17 140 грн
На складі Артикул: 6292T
Thule Motion XT M Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT M Titan :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єм..
Thule Motion XT Sport Black
14 984 грн
На складі Артикул: 6296B
Thule Motion XT Sport Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT Sport Black :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажно..
Thule Motion XT Sport Titan
14 984 грн
На складі Артикул: 6296T
Thule Motion XT Sport Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT Sport Titan :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажно..
Thule Motion XT XL Black
20 374 грн
На складі Артикул: 6298B
Thule Motion XT XL Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT XL Black :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'..
Thule Motion XT XL Titan
20 374 грн
На складі Артикул: 6298T
Thule Motion XT XL Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT XL Titan :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'..
Thule Motion XT XXL Black
24 686 грн
На складі Артикул: 6299B
Thule Motion XT XXL Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT XXL Black :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного о..
Thule Motion XT XXL Titan
24 686 грн
На складі Артикул: 6299T
Thule Motion XT XXL Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажа, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання.Особливості Thule Motion XT XXL Titan :оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного о..
Thule Ranger 90 - еластичний автобокс
10 989 грн
На складі Артикул: 6011
Thule Ranger 90 - еластичний автобокс Особливості Thule Ranger 90 : Трансформується до зручних розмірів для зручності транспортування в багажнику або зберігання; можливість швидкої та легкої установки не потребуючи допомоги інших осіб; ..
Thule Vector Alpine Black Metallic
40 856 грн
На складі Артикул: TH-613501
Thule Vector Alpine Black Metallic - багажний автобокс самого нового покоління, в котрому органічно поєднуються представницький стиль з функціональністю преміум-класу.ОсобливостіЕлегантний, спортивний дизайн з бездоганною інтеграцією кришки та..
Thule Vector Alpine Titan Matte
40 856 грн
На складі Артикул: TH-613500
Thule Vector Alpine Titan Matte - багажний автобокс самого нового покоління, в котрому органічно поєднуються представницький стиль з функціональністю преміум-класу.ОсобливостіЕлегантний, спортивний дизайн з бездоганною інтеграцією кришки та ос..
Thule Vector L Black Metallic
40 641 грн
На складі Артикул: TH-613701
Thule Vector L Black Metallic - багажний автобокс самого нового покоління, в котрому органічно поєднуються представницький стиль з функціональністю преміум-класу.ОсобливостіЕлегантний, спортивний дизайн з бездоганною інтеграцією кришки та осно..
Наведені ціни без врахування знижки. Знайдено товарів з 1 по 16 із 64 (всього сторінок - 4)