Серія автобоксів Thule Excellence

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
 • Автобокс Thule Excellence XT Black
  THULE Excellence XT Black - найелегантніший та функціональний автобокс преміум класу. Особливості автобоксу THULE Excellence XT Black : Ексклюзивна комбінація матової сірої та глянсової чорної поверхонь з елегантними плавними лініями; плоска база для зниження опору повітря, рівня шуму та ..
  38397грн.
 • Автобокс Thule Excellence XT Titan
  THULE Excellence XT Titan - найелегантніший та функціональний автобокс преміум класу. Особливості автобоксу THULE Excellence XT Titan : Ексклюзивна комбінація матової сірої та глянсової поверхонь з елегантними плавними лініями; плоска база для зниження опору повітря, рівня шуму та вібраці..
  38397грн.
 • Автобокс Thule Excellence XT White
  THULE Excellence XT White - найелегантніший та функціональний автобокс преміум класу. Особливості автобоксу THULE Excellence XT White : Ексклюзивна комбінація матової чорної та глянсової білої поверхонь з елегантними плавними лініями; плоска база для зниження опору повітря, рівня шуму та ..
  42327грн.

Автобокси серії Excellence є топовими у всьому асортименті автобоксів шведського виробника THULE. Ексклюзивний двокольоровий дизайн, глянцева поверхня з плавними рельєфними лініями, аеродинамічна форма - усе це вирізняє серію багажних автобоксів THULE Excellence серед продукції не тільки компанії THULE, але й інших світових виробників.