Серія автобоксів THULE Touring

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
 • Автобокс THULE Touring S Black Glossy
  Автобокс THULE Touring S Black Glossy (Touring 100) Опис THULE Touring S Black Glossy : Автобокс THULE Touring S - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring S складають стрімка ф..
  10547грн.
 • Автобокс THULE Touring S Titan Aeroskin
  Автобокс THULE Touring S Titan Aeroskin (Touring 100) Опис THULE Touring S Titan Aeroskin : Автобокс THULE Touring S - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring S складають стрім..
  9396грн.
 • Автобокс THULE Touring M Black Glossy
  Автобокс THULE Touring M Black Glossy (THULE Touring 200) Опис THULE Touring M Black Glossy : Автобокс THULE Touring M - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring M складають стр..
  13148грн.
 • Автобокс THULE Touring M Anthracite Aeroskin
  Автобокс THULE Touring M Anthracite Aeroskin (THULE Touring 200) Опис THULE Touring M Anthracite Aeroskin : Автобокс THULE Touring M - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring M..
  11697грн.
 • Автобокс THULE Touring M Titan Aeroskin
  Автобокс THULE Touring M Titan Aeroskin (THULE Touring 200) Опис THULE Touring M Titan Aeroskin : Автобокс THULE Touring M - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring M складають..
  11697грн.
 • Автобокс THULE Touring Sport Black Glossy
  Автобокс THULE Touring Sport Black Glossy (THULE Touring 600) Опис THULE Touring Sport Black Glossy : Автобокс THULE Touring Sport - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring Spo..
  11239грн.
 • Автобокс THULE Touring Sport Anthracite Aeroskin
  Автобокс THULE Touring Sport Anthracite Aeroskin (THULE Touring 600) Опис THULE Touring Sport Anthracite Aeroskin : Автобокс THULE Touring Sport - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THU..
  10088грн.
 • Автобокс THULE Touring Sport Titan Aeroskin
  Автобокс THULE Touring Sport Titan Aeroskin (THULE Touring 600) Опис THULE Touring Sport Titan Aeroskin : Автобокс THULE Touring Sport - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring..
  10088грн.
 • Автобокс THULE Touring L Black Glossy
  Автобокс THULE Touring L Black Glossy (THULE Touring 780) Опис THULE Touring L Black Glossy : Автобокс THULE Touring L - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring L складають стр..
  13998грн.
 • Автобокс THULE Touring L Anthracite Aeroskin
  Автобокс THULE Touring L Anthracite Aeroskin (THULE Touring 780) Опис THULE Touring L Anthracite Aeroskin : Автобокс THULE Touring L - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring L..
  12576грн.
 • Автобокс THULE Touring L Titan Aeroskin
  Автобокс THULE Touring L Titan Aeroskin (THULE Touring 780) Опис THULE Touring L Titan Aeroskin : Автобокс THULE Touring L - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring L складають..
  12576грн.
 • Автобокс THULE Touring Alpine Black Glossy
  Автобокс THULE Touring Alpine Black Glossy (THULE Touring 700) Опис THULE Touring Alpine Black Glossy : Автобокс THULE Touring Alpine - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring ..
  13998грн.
 • Автобокс THULE Touring Alpine Titan Aeroskin
  Автобокс THULE Touring Alpine Titan Aeroskin (THULE Touring 700) Опис THULE Touring Alpine Titan Aeroskin : Автобокс THULE Touring Alpine - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Tour..
  12576грн.

THULE Touring - нова серія функціональних і надійних автобоксів бюджетного рівня, що прийшла на зміну серії Pacific. Серія THULE Touring - це покращений дизайн, вдосконалена кріпильна система, зручніший процес відкриття кришки і т. д. Серія Touring складається з моделей: THULE Touring S, THULE Touring M, THULE Touring Sport, THULE Touring L, THULE Touring Alpine (застарілі назви THULE Touring 100, THULE Touring 200, THULE Touring 600, THULE Touring 780, THULE Touring 700).