Серія THULE Ranger - серія еластичних автобоксів

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
  • THULE Ranger 90 - еластичний автобокс
    THULE Ranger 90 - еластичний автобокс Особливості THULE Ranger 90 : Трансформується до зручних розмірів для зручності транспортування в багажнику або зберігання; можливість швидкої та легкої установки не потребуючи допомоги інших осіб; зручний доступ до багажа через задню та бічну сторо..
    8217грн.
  • THULE Ranger 500 - еластичний автобокс
    THULE Ranger 500 - еластичний автобокс Особливості THULE Ranger 500 : Трансформується до зручних розмірів для зручності транспортування в багажнику або зберігання; можливість швидкої та легкої установки не потребуючи допомоги інших осіб; зручне бічне відкриття автобокса - SingleSide; ..
    10118грн.

Серія THULE Ranger - це інноваційні еластичні автобокси. Перевагою серії THULE Ranger є те, що, після використання автобоксу, його можна просто згорнути і перенести до місця зберігання. Еластичний автобокс легко розмістити в багажник автомобіля, в гаражі або гардеробній. Легкість та еластичність також дають змогу закріпити автобокс на дах автомобіля без допомоги інших осіб. Автобокси THULE Ranger доступні у двох розмірах та в елегантному поєднанні двох кольорів: сріблястий та чорний. Серія THULE Ranger складається з двох моделей: THULE Ranger 90 (застаріла модель) і THULE Ranger 500.