Серія THULE Ranger - серія еластичних автобоксів

Серія THULE Ranger - це інноваційні еластичні автобокси. Перевагою серії THULE Ranger є те, що, після використання автобоксу, його можна просто згорнути і перенести до місця зберігання. Еластичний автобокс легко розмістити в багажник автомобіля, в гаражі або гардеробній. Легкість та еластичність також дають змогу закріпити автобокс на дах автомобіля без допомоги інших осіб. Автобокси THULE Ranger доступні у двох розмірах та в елегантному поєднанні двох кольорів: сріблястий та чорний. Серія THULE Ranger складається з двох моделей: THULE Ranger 90 (застаріла модель) і THULE Ranger 500.

THULE Ranger 90 - еластичний автобокс
8 217 грн
прохання уточнити Модель: Thule Ranger 90
THULE Ranger 90 - еластичний автобокс Особливості THULE Ranger 90 : Трансформується до зручних розмірів для зручності транспортування в багажнику або зберігання; можливість швидкої та легкої установки не потребуючи допомоги інших осіб; ..
THULE Ranger 500 - еластичний автобокс
10 118 грн
прохання уточнити Модель: Thule Ranger 500
THULE Ranger 500 - еластичний автобокс Особливості THULE Ranger 500 : Трансформується до зручних розмірів для зручності транспортування в багажнику або зберігання; можливість швидкої та легкої установки не потребуючи допомоги інших осіб;..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)