Серія автобоксів THULE Motion

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
 • Автобокс THULE Motion XXL Silver
  THULE Motion XXL Silver (THULE Motion 900) - стильний місткий автобокс з глянсовою поверхнею. Корпус виконано з міцного та гнучкого пластику, спеціально створеного для тривалого використання в різноманітних погодних умовах. Колір - сірий. Зручності у використанні додають аеродинамічні ручки кришки а..
  22367грн.
 • Автобокс THULE Motion M Silver
  THULE Motion M Silver (THULE Motion 200) - стильний місткий автобокс з глянсовою поверхнею. Корпус виконаний з міцного та гнучкого пластику, спеціально створеного для тривалого використання в різноманітних погодних умовах. Колір - сірий. Зручності у використанні додають аеродинамічні ручки кришки ав..
  0грн.
 • Автобокс THULE Motion Sport Silver
  THULE Motion Sport Silver (THULE Motion 600) - стильний місткий автобокс з глянсовою поверхнею. Корпус виконано з міцного та гнучкого пластику, спеціально створеного для тривалого використання в різноманітних погодних умовах. Колір - сірий. Зручності у використанні додають аеродинамічні ручки кришки..
  0грн.
 • Автобокс THULE Motion XL Silver
  THULE Motion XL Silver (THULE Motion 800) - стильний місткий автобокс з глянсовою поверхнею. Корпус виконано з міцного та гнучкого пластику, спеціально створеного для тривалого використання в різноманітних погодних умовах. Колір - сірий. Зручності у використанні додають аеродинамічні ручки кришки ав..
  0грн.
  Відгуків: 2

THULE Motion - вдосконалена серія автобоксів шведської компанії THULE, яка прийшла на заміну серії Atlantis, протягом тривалого терміну зарекомендувала себе тільки з найкращих сторін. Насамперед серія Motion - це покращений дизайн корпусу автобокса, а також наявність аеродинамічних ручок для зручності відкриття кришки автобокса. Серія THULE Motion складається з: THULE Motion M, THULE Motion Sport, THULE Motion XL, THULE Motion XXL (застарілі назви THULE Motion 200, THULE Motion 600, THULE Motion 800, THULE Motion 900).