Серія автобоксів THULE Motion

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
  • Автобокс THULE Motion M Black
    THULE Motion M Black (THULE Motion 200) - стильний місткий автобокс з глянсовою поверхнею. Корпус виконано з міцного та гнучкого пластику, спеціально створеного для тривалого використання в різноманітних погодних умовах. Колір - чорний. Зручності у використанні додають аеродинамічні ручки кришки авт..
    0грн.
  • Автобокс THULE Motion M Silver
    THULE Motion M Silver (THULE Motion 200) - стильний місткий автобокс з глянсовою поверхнею. Корпус виконаний з міцного та гнучкого пластику, спеціально створеного для тривалого використання в різноманітних погодних умовах. Колір - сірий. Зручності у використанні додають аеродинамічні ручки кришки ав..
    0грн.

THULE Motion - вдосконалена серія автобоксів шведської компанії THULE, яка прийшла на заміну серії Atlantis, протягом тривалого терміну зарекомендувала себе тільки з найкращих сторін. Насамперед серія Motion - це покращений дизайн корпусу автобокса, а також наявність аеродинамічних ручок для зручності відкриття кришки автобокса. Серія THULE Motion складається з: THULE Motion M, THULE Motion Sport, THULE Motion XL, THULE Motion XXL (застарілі назви THULE Motion 200, THULE Motion 600, THULE Motion 800, THULE Motion 900).