Підбір автобокса за довжиною та кольором

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
 • Автобокс THULE Dynamic M Black
  Автобокс THULE Dynamic M Black (THULE Dynamic 800). Особливості THULE Dynamic M Black (THULE Dynamic 800) : Спортивний, аеродинамічний обтічний дизайн з діффузорною технологією для оптимізації потоку повітря; технологія Power-Click з вбудованим індикатором максимального крутного моменту д..
  21117грн.
 • Автобокс Thule Excellence XT Black
  THULE Excellence XT Black - найелегантніший та функціональний автобокс преміум класу. Особливості автобоксу THULE Excellence XT Black : Ексклюзивна комбінація матової сірої та глянсової чорної поверхонь з елегантними плавними лініями; плоска база для зниження опору повітря, рівня шуму та ..
  38397грн.
 • Автобокс Thule Flow для перевезення лиж
  Thule Flow - лижний автобокс з аеродинамічним дизайном для ентузіастів зимового спортивного відпочинку. Особливості автобокса Thule Flow: Опір повітряним потокам максимально оптимізовано завдяки аеродинамічній формі корпуса. Гармонійно поєднується з кузовом завдяки формі днища автобокса, ..
  26656грн.
 • Автобокс THULE Motion XT M Black
  THULE Motion XT M Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT M Black : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зовнішн..
  16538грн.
 • Автобокс THULE Motion XT M Titan
  THULE Motion XT M Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT M Titan : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зовнішн..
  16538грн.
 • Автобокс THULE Motion XT Sport Black
  THULE Motion XT Sport Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT Sport Black : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; ..
  14775грн.
 • Автобокс THULE Motion XT Sport Titan
  THULE Motion XT Sport Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT Sport Black : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; ..
  14775грн.
 • Автобокс THULE Motion XT XL Black
  THULE Motion XT XL Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT XL Black : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зовні..
  18553грн.
 • Автобокс THULE Motion XT XL Titan
  THULE Motion XT XL Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT XL Titan : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зовні..
  18553грн.
 • Автобокс THULE Motion XT XXL Black
  THULE Motion XT XXL Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT XXL Black : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зов..
  24396грн.
 • Автобокс THULE Motion XT XXL Titan
  THULE Motion XT XXL Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT XXL Titan : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зов..
  24396грн.
 • Автобокс THULE Touring S Black Glossy
  Автобокс THULE Touring S Black Glossy (Touring 100) Опис THULE Touring S Black Glossy : Автобокс THULE Touring S - практичний і функціональний автобокс для всіх потреб і за доступну ціну. Належить до серії THULE Touring. Екстравагантність зовнішнього вигляду THULE Touring S складають стрімка ф..
  10547грн.
 • Автобокс THULE Dynamic M Titan
  Автобокс THULE Dynamic M Titan (THULE Dynamic 800). Особливості THULE Dynamic M Titan (THULE Dynamic 800) : Спортивний, аеродинамічний обтічний дизайн з діффузорною технологією для оптимізації потоку повітря; технологія Power-Click з вбудованим індикатором максимального крутного моменту д..
  21117грн.
 • Автобокс Thule Excellence XT Titan
  THULE Excellence XT Titan - найелегантніший та функціональний автобокс преміум класу. Особливості автобоксу THULE Excellence XT Titan : Ексклюзивна комбінація матової сірої та глянсової поверхонь з елегантними плавними лініями; плоска база для зниження опору повітря, рівня шуму та вібраці..
  38397грн.
 • Автобокс THULE Motion XT XL White
  THULE Motion XT XL White - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT XL White : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зовні..
  19896грн.
 • Автобокс THULE Dynamic L Black
  Автобокс THULE Dynamic L Black (THULE Dynamic 900). Особливості THULE Dynamic L Black (THULE Dynamic 900) : Спортивний, аеродинамічний обтічний дизайн з діффузорною технологією для оптимізації потоку повітря; технологія Power-Click з вбудованим індикатором максимального крутного моменту д..
  24997грн.