Серія автобоксів THULE Motion XT

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
  • Автобокс THULE Motion XT XXL Black
    THULE Motion XT XXL Black - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT XXL Black : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зов..
    24396грн.
  • Автобокс THULE Motion XT XXL Titan
    THULE Motion XT XXL Titan - стильний та місткий автобокс для перевезення багажу, оптимізований для максимальної легкості та зручності використання. Особливості THULE Motion XT XXL Titan : оптимізований дизайн для максимальної ефективності багажного об'єму та аеродинамічних показників; зов..
    24396грн.

THULE Motion XT - новинка 2017 - вдосконалена серія автобоксів шведської компанії THULE, яка прийшла на заміну серії THULE Motion, що протягом тривалого терміну зарекомендувала себе тільки з найкращих сторін. Насамперед серія Motion XT - це покращений дизайн корпусу автобокса, а також наявність аеродинамічних ручок для зручності відкриття кришки автобокса. Серія THULE Motion XT складається з: THULE Motion XT M, THULE Motion XT Sport, THULE Motion XT XL, THULE Motion XT XXL.