Опори - компоненти базової багажної системи на дах

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
 • THULE Rapid System 754 - комплект універсальних опор
  THULE Rapid System 754 - комплект універсальних опор для кріплення багажної системи. Опори THULE Rapid System 754- надійна та безпечна основа автобагажника на гладкий дах автомобіля Особливості : Запатентована технологія одночасного притискання поперечних дуг та фіксації до даху автомобі..
  3258грн. 3702грн.
 • THULE Rapid System 753 - комплект універсальних опор
  THULE Rapid System 753 - комплект універсальних опор для кріплення багажної системи у штатні місця даху автомобіля. THULE Rapid System 753 - елегантна, зменшена по висоті версія у порівнянні з опорами THULE Rapid System 751. Особливості : запатентована технологія автоматичної фіксації по..
  2644грн. 3004грн.
 • THULE Rapid System 751 - комплект універсальних опор
  THULE Rapid System 751 - комплект універсальних опор для кріплення багажної системи у штатні місця даху автомобіля. THULE Rapid System 751 - збільшена по висоті версія у порівнянні з опорами THULE Rapid System 753. Спроектовані в основному для мінівенів та мікроавтобусів. Особливості : з..
  2691грн. 3058грн.

Опори - обов'язкові компоненти базової багажної системи на дах, на які кріплять поперечні дуги. В свою чергу опори кріплять безпосередньо за рейлінги автомобіля або, за допомогою спеціальних кронштейнів, встановлюють на гладкий дах.