Автобагажники для встановлення на дах з водостоками

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
 • Автобагажник THULE 951 SquareBar на крышу с водостоком
  Комплект: багажник THULE 952 SquareBar на крышу с водостоком   Особенности: Легкая установка без использования дополнительных спец. инструментов Максимальная  нагрузка на багажник - 100 кг.   Состав багажника: Опоры THULE 951   Стальные ..
  2954грн.
 • Автобагажник THULE 952 SquareBar на крышу с водостоком
  Комплект: багажник THULE 952 SquareBar на крышу с водостоком   Особенности: Легкая установка без использования дополнительных спец. инструментов Максимальная  нагрузка на багажник - 100 кг.   Состав багажника:   Опоры THULE 952   &n..
  4407грн.
 • Автобагажник THULE 953 SquareBar на крышу с водостоком
  Комплект: багажник THULE 953 SquareBar на крышу с водостоком   Особенности: Легкая установка без использования дополнительных спец. инструментов Максимальная  нагрузка на багажник - 100 кг.   Состав багажника:   Опоры THULE 953   &n..
  6282грн.

Базові автобагажники для встановлення на дах з водостоками. Приведені ціни є вартістю повних комплектів автобагажників незалежно від марки, моделі і року випуску автомобіля. Назви комплектів складаються з номеру артикула опор та назви моделі поперечних дуг. Для докладного ознайомлення запрошуємо Вас перейти на сторінку бажаного комплекту автобагажника. Закриття автобагажників на дах з водостоками можливе за допомогою ручок-закруток з замками - комплект Thule Lockable Knob.