Автобагажники на дах зі штатними місцями кріплення

Сортування:
Показати:
Вид: перелік сітка
 • Автобагажник THULE 753 SquareBar
  THULE 753 SquareBar - повний комплект автобагажника у складі з поперечними дугами прямокутного профіля THULE SquareBar 76x для даху автомобіля зі штатними місцями кріплень або Flush-рейлінгами. Склад комплекта THULE 753 SquareBar: THULE Rapid System 753 опори універсальні - 4 шт.; THULE S..
  5294грн.
 • Автобагажник THULE 753 WingBar
  THULE 753 WingBar - повний комплект автобагажника у складі з аеродинамічними поперечними дугами THULE WingBar 96x для даху автомобіля зі штатними місцями кріплень або Flush-рейлінгами. Склад комплекта THULE 753 WingBar 96x: THULE Rapid System 753 опори універсальні - 4 шт.; THULE WingBar ..
  6432грн.
  Відгуків: 2
 • THULE 753 WingBar Black
  THULE 753 WingBar Black - повний комплект автобагажника у складі з аеродинамічними поперечними дугами THULE WingBar 96x Black для даху автомобіля зі штатними місцями кріплень або Flush-рейлінгами. Склад комплекта THULE 753 WingBar Black: THULE Rapid System 753 опори універсальні - 4 шт.; ..
  6842грн.
 • Автобагажник THULE 751 WingBar
  THULE 751 WingBar - повний комплект автобагажника у складі з аеродинамічними поперечними дугами THULE WingBar 96x для даху автомобіля зі штатними місцями кріплень або Flush-рейлінгами. Опори THULE Rapid System 751 спроектовані для мінівенів та мікроавтобусів відрізняючись від моделі THULE Rapid Syst..
  6483грн.
 • THULE 751 WingBar Black
  THULE 751 WingBar Black - повний комплект автобагажника у складі з аеродинамічними поперечними дугами THULE WingBar 96x Black для даху автомобіля зі штатними місцями кріплень або Flush-рейлінгами. Опори THULE Rapid System 751 спроектовані для мінівенів та мікроавтобусів відрізняючись від моделі THUL..
  6892грн.
 • Автобагажник THULE WingBar Edge 959x
  THULE WingBar Edge 959x - гарний, надійний та найтихіший автобагажник з асортименту THULE на дах автомобіля з Flush-рейлінгами або зі штатними місцями кріплень. THULE WingBar Edge 959x - повний комплект автобагажника разом з набором кронштейнів THULE KIT - відмінний вибір для тих, хто віддає перева..
  8043грн.
 • Автобагажник THULE WingBar Edge 959x Black
  THULE WingBar Edge 959x Black - гарний, надійний та найтихіший автобагажник з асортименту THULE на дах автомобіля з Flush-рейлінгами або зі штатними місцями кріплень. THULE WingBar Edge 959x Black - повний комплект автобагажника разом з набором кронштейнів THULE KIT - відмінний вибір для тих, хто в..
  8992грн.
 • Автобагажник THULE 753 SlideBar
  THULE 753 SlideBar - повний комплект автобагажника на дах автомобіля з Flush-рейлінгами або зі штатними місцями кріплень. Склад комплекту THULE 753 SlideBar. THULE Rapid System 753 опори універсальні - 4 шт.; THULE SlideBar 89x висувні поперечні дуги - 2 шт.; THULE KIT набір кронштейнів..
  10828грн.
 • Автобагажник THULE 751 SlideBar
  THULE 751 SlideBar - повний комплект автобагажника на дах із Flush-рейлінгами або зі штатними місцями кріплень у складі з висувними поперечними дугами THULE SlideBar 89x. Опори THULE Rapid System 751 спроектовані для мінівенів та мікроавтобусів відрізняючись від моделі THULE Rapid System 753 збільше..
  10828грн.

Приведені ціни є вартістю повних комплектів автобагажників незалежно від марки, моделі і року випуску автомобіля. Назви комплектів складаються з номеру артикула опор та назви моделі поперечних дуг. Для докладного ознайомлення запрошуємо Вас перейти на сторінку бажаного комплекту автобагажника. Отримавши необхідні дані про автомобіль, наш менеджер безпомилково виконає підбір довжини поперечних дуг та кронштейнів THULE KIT.

Базові автобагажники на дах автомобіля з передбаченими виробником місцями кріплення: на правій та лівій сторонах даху поздовжні пази Т-подібного профілю або по два отвори, що захищені пластиковими заглушками. Автобагажник кріплять за допомогою спеціальних металевих кронштейнів. Для захисту ЛФП кузова кронштейни THULE KIT вкриті шаром гумової фарби.